piątek, 3 stycznia 2014

Marzy mi się...

Lista moich prywatnych, materialnych marzeń, które towarzyszą mi już chyba od dzieciństwa... obiecuję sobie, że gdy tylko będę miała możliwość no i pieniądze, to spełnię te marzenia bez zastanowienia. 

Oto pierwsze z nich:
Ta jest wręcz idealna, wyśniona. Coś cudownego! Już wyobrażam sobie moją sypialnię z takim ślicznym mebelkiem, przystosowanym do moich potrzeb. Ach!
Strasznie chciałabym mieć już swój własny dom, swoją sypialnię, która byłaby urządzona w moim stylu, tak jak zawsze o tym marzyłam. Chciałabym mieć już męża i wić sobie z Nim przytulne gniazdko. Zważywszy na to, że mam dopiero skończone 20 lat- czy jestem dziwna? ;)

Kolejną taką zachciewajką, już od dłuższego czasu jest profesjonalna lustrzanka. Zawsze fascynowała mnie fotografia. Nie mówię, że chciałabym być jakimś profesjonalnym fotografikiem, aczkolwiek marzy mi się mnóstwo albumów z pięknymi zdjęciami, które uchwycą wszystkie te ulotne, cudowne chwile...

Kolejnym moim tym razem niematerialnym marzeniem jest mój własny piesek. Kochany, malutki szczeniaczek, którego będę wychować od maleńkiego i opiekować się nim, uczyć go i spędzać razem z nim czas. Piesek, który będzie się cieszył na mój widok, który będzie moim przyjacielem i ewentualnie mojego chłopaka ;D
 marzy mi się albo york- którego podziwiam za zawadiacki charakter i taką wesołość, albo maltańczyk, który jest wyjątkowo śliczny i kochany.

Mimo, iż w moim domu rodzinnym nasza psia rodzinka powiększyła się już do 3 piesków (Moja Mama niedawno przygarnęła pewnego uroczego kundelka, który jest naprawdę strasznie wdzięcznym pieskiem) tak chciałabym mieć takiego tylko mojego psiaka.

Tak wygląda moja mała prywatna lista marzeń. Jest ich jeszcze mnóstwo, ale chyba nie wystarczyło by mi ani miejsca na blogu, ani czasu aby je wszystkie przedstawić.

Miłego dnia życzę,
chętnie poczytam o Waszych marzeniach,
pozdrawiam
J. ;*

5 komentarzy:

 1. Lustrzanka też mi się marzy =) No i toaletka, ale ją będe mieć niebawem =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne rzeczy :)
  Wzajemna obserwacja? Byłoby nam bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim marzeniem jest zdać maturę i dostać się na wymarzone studia! <3 Nic więcej do życia na ten moment mi nie trzeba :D.

  W wolnej chwili zapraszam do mnie i zachęcam do obserwowania:*. mam nadzieję, że znajdziesz u mnie coś dla siebie:*.
  http://ciniax03.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam Nikona D5100 i jestem mega zadowolona :)

  Pozdrawiam i Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bym chciała maltańczyka mieć :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz- jest mi niezmierni miło, że ktoś mnie czyta! :)

Napisz :)

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *