wtorek, 7 stycznia 2014

Tęskni mi się...

Tęsknota- "to uczucie braku czegoś lub kogoś istotnego dla danej osoby. Często pojawia się odczuwanie niepokoju, smutku, zamyślenia. Im bardziej odczuwany jest brak kogoś/czegoś, tym bardziej wzmaga się cierpienie psychiczne. Powodami uczucia tęsknoty mogą być: brak wszelkiego kontaktu z bliskimi lub ograniczenie kontaktu z nimi, spowodowane obiektywną sytuacją losową, subiektywnym stanem psychicznym. Tęsknota odczuwana jest także w związku z pragnieniem posiadania partnera, potrzebą akceptacji i zrozumienia przez niego. Stan tęsknoty może być powodem popadnięcia w depresję."


Tak definiuje tęsknotę Wikipedia. Jest to uczucie powszechnie bliskie chyba każdemu z Nas.
Codziennie tęsknię za Moim Kochanym Chłopakiem, kiedy nie jest dane Nam się zobaczyć, tęsknię za Mamą i Siostą, które są ode mnie aż 130km i które widzę dwa razy w miesiącu. Tęsknię za Tatą, od którego dzieli mnie jakieś tysiąc kilometrów i nasze polskie morze. Codziennie każdy za czymś lub kimś tęskni- może to być nie tylko konkretna osoba, ale też dany stan, czy uczucie. 


Tak strasznie brakuje mi Mojego Chłopaka, tak przeraźliwie teraz za Nim tęskni, mimo iż jest tak blisko, mimo, iż widzieliśmy się jeszcze dzisiejszego ranka. 

... a rzeczywistość wygląda tak, że siedzę w notatkach różnorakich, gdyż sesja tuż, tuż. A jutro jeszcze szkolenie w Orange od 16 do 21 i tak codziennie do soboty włącznie. Ach! Chcę już weekend...

4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz- jest mi niezmierni miło, że ktoś mnie czyta! :)

Napisz :)

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *